Advanto zpřístupňuje výplatu kdykoliv i partnerům v gig ekonomice

Advanto přináší flexibilitu do odměňování partnerů v gig ekonomice.

Zaujměte partnery a nabídněte jim Advanto jako dobrovolný benefit.

Získejte si přízeň partnerů a lidí v gig economy.

V poslední době přibylo příležitostí, jak si mezi výplatami přivydělat a nebo jak pracovat na sebe a být svým pánem a organizátorem pracovního rozvrhu.

V obou případech jde těmto partnerům o flexibilitu a vidinu okamžité odměny. V gig ekonomice obzvlášť platí, že kdo dokáže odměnu za odvedenou práci vyplatit hned, získává mezi partnery nespornou výhodu.

V okamžiku, kdy partneři-kontraktoři v aplikaci vidí, že s každou hodinou nebo úkolem navíc si také mohou ihned vyplatit o to víc peněz, dostává se jim motivace více pracovat.

Zjistit více
Rohlik.cz
„Naši kurýři odvádějí denně skvělou práci a my rádi hledáme další způsoby, jak jim jejich píli oplatit. Přijde nám jedině fér, aby měli ke svým odpracovaným penězům přístup okamžitě, kdykoli potřebují.“
Viera Slota Gecková
Viera Slota Gecková
CFO, DoDo Czech s.r.o.
 • Dejte svým partnerům to, co od gig ekonomiky vyžadují

  Advanto umožňuje vašim partnerům včetně kontraktorů vybírat si svou odpracovanou odměnu kdykoliv. Po propojení s informačními systémy firmy má v reálném čase přehled, kdo má kolik odpracováno a na kolik peněz má tudíž nárok. Partneři se mohou kdykoliv do aplikace podívat, kolik mají odpracováno a mohou si kdykoliv na svůj účet poslat část své odpracované odměny. Jde o flexibilitu, která ke gig ekonomice patří.

 • Spokojenější a loajálnější partneři

  Nejenže to kontraktoři vyžadují, ale dokonce často i odpracované peníze bez odkladu potřebují. Výplata kdykoliv prokazatelně vede k lepší finanční stabilitě, lepšímu přehledu nad osobními financemi a hlavně je mnohem efektivnějším a bezpečnějším prostředkem, jak se vyhnout zadlužení.

 • Vyšší produktivita

  Partneři, kteří využívají Advanto, jsou prokazatelně produktivnější - firmy hlásí až o 31 % více odpracovaných hodin. A to hlavně díky tomu, že jim odpadne stres nebo finanční nesnáze spojené s čekáním na odpracovanou odměnu. Motivací k práci je také přehledná aplikace, která v reálném čase ukazuje, kolik už má člověk odpracováno a na kolik peněz má tudíž nárok.

 • Snadnější nábor

  Zaujměte partnery a nabídněte jim Advanto jako dobrovolný benefit. V době, kdy můžeme ovládat všechno kolem nás na pár kliknutí, by se stejnou pružností měly být k dispozici i peníze, které jsme si již odpracovali. Bez úroků, schvalování a bez zbytečného papírování.

Stránky Advanto.cz používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany osobních údajů.