Ilustrační obrázek

Výplata kdykoli je budoucností mezi benefity.

Služba Advanto, která pomáhá zaměstnancům získat kontrolu nad svými financemi a stará se o jejich finanční zdraví pomocí unikátního benefitu “výplata kdykoli”, spojila své síly s předním dodavatelem benefitů pro tuzemské firmy, společností Up Česká republika. Díky nově navázané spolupráci bude na nový benefit moci dosáhnout 350 tisíc zaměstnanců a brigádníků přímo v platformě Můj Up.

Číst dále->

Další příspěvky

Ilustrační obrázek

Jak v krizi ochránit zaměstnance před finančním stresem?

Dopady pandemie Covidu-19 na zaměstnance se po téměř roce začínají projevovat v plné míře. Firmy i zaměstnanci čelí největším problémům s cashflow za poslední roky. Mnoho z nich jede nadoraz. Podle průzkumu LMC, který ve vlnách probíhal v loňském roce, přes polovinu lidí čelilo propadu svých příjmů. Některé rodiny přišly jen o jeho část, jiné se ocitly přímo na hraně existenční krize a dluhových pastí.

Číst dále->
Ilustrační obrázek

O penězích se nemluví? Proč je finanční tabu potřeba prolomit

“Lidé nám raději řeknou cokoliv o svém sexuálním životě nebo nevěře, než aby mluvili o svých penězích a osobních financích.” Věta, která zní na první poslech jako otřepaná lidová moudrost. Ve skutečnosti jde o jeden z hlavních poznatků vědeckého článku amerického psychiatra Richarda Trachtmana z roku 1999 s příznačným názvem the Money Taboo.

Číst dále->