Advanto už umíme na Solitea Byznys napojit během jednoho odpoledne, říká CTO Advanta Kölbl

Advanto už umíme na Solitea Byznys napojit  během jednoho odpoledne, říká CTO Advanta Kölbl
Publikováno
19.7.2022

Aplikace Advanto od předního poskytovatele výplaty kdykoliv, je integrovaná se mzdovým a personálním systémem Byznys od společnosti Solitea. U zaměstnavatelů, kteří tento systém využívají, je zavedení výplaty kdykoliv otázkou několika desítek minut, bez dalších nároků na jejich IT oddělení.

Dle informací společnosti Solitea, která je jedním z předních dodavatelů podnikových systémů, její produkt Byznys využívá více než 1 200 firem napříč obory v Česku a Slovensku.

 

„U všech těchto zaměstnavatelů teď umíme výplatu kdykoliv zavést na pár kliknutí,” říká spoluzakladatel a CTO Advanta Jan Kölbl. 

Jednou z prvních firem, které Advanto integrovaly na svůj podnikový systém Byznys od Solitei, je společnost Gebauer & Griller. „V systému Advanto jsme viděli něco, co jsme prostě museli mít, abychom opět získali v regionu na chvíli v rámci konkurenceschopnosti navrch.,” říká David Locker, Head of HR Gebauer & Griller.

„Advanto je navržené tak, aby fungovalo na klíč, a to jak v případě integrace, tak následného běžného provozu. Myslíme na zaměstnavatele a víme, že je pro ně žádoucí, aby pro ně Advanto na jejich IT, účetní i cashflow představovalo jen minimum nároků,” vysvětluje Kölbl z Advanta.

„Otevřenost ERP systému, aby se na něj mohly napojit nejrůznější aplikace, je v dnešní době klíčový požadavek zákazníků. A zároveň nutnost, pokud chcete mít konkurenceschopný systém. Jsem rád, že v tomto případě se podařilo napojit Advanto na Byznys tak, že uživateli skutečně stačí jen pár kliknutí,“ říká Matěj Štochl, obchodní ředitel systému Byznys společnosti Solitea.

„Doba je dynamická, takže integrace nových systémů a funkcionalit nemůže trvat měsíce ani týdny. Naopak, výplata kdykoliv je v dnešní složité době potřebným benefitem jak pro zaměstnavatele, tak jejich zaměstnance. Proto je v Advantu naším cílem, aby bylo její zavedení rychlé a snadné,” dodává Kölbl.

Co je Advanto?

Advanto je chytrá aplikace, která umožňuje zaměstnancům vybrat si svou výplatu kdykoliv a na pár kliků v mobilu. Firmám pomáhá zlepšovat nábor, snižovat fluktuaci a zvyšovat loajalitu zaměstnanců.

Stáhněte si e-book

O tom, jak Advanto chrání zdraví zaměstnanců a jaké jsou přínosy pro vaši firmu.

Stránky Advanto.cz používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany osobních údajů.